Jadwiga WÓJCIK
kandydatka na radną okręgu nr 1

Okręg wyborczy nr 1 to: całe osiedle Poligon - bloki: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 7H


W Zielonce mieszkam od 43 lat.. Jestem oddana pracy z dziećmi i dla dzieci, od wielu lat pracuję w Przedszkolu nr 5 na osiedlu Poligon. Na co dzień mam kontakt z mieszkańcami w różnym wieku, od tych najmłodszych po najstarszych. Dzięki swojej pracy oraz otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów, poznaję codzienne problemy i potrzeby mieszkańców. Znam realia samorządu, z którym współpracuję od wielu lat. Dzięki pracy zawodowej nie są mi obce szerokie i złożone zagadnienia oświaty, opieki społecznej i finansów publicznych.

Jestem osobą aktywną społecznie – od 2015 r. prowadzę lokalną fundację „Nowa Zielonka”, która wspiera charytatywnym działaniem potrzebujących mieszkańców Zielonki. Do tej pory dzięki mojemu zaangażowaniu w działalność Fundacji udało się:
Jestem osobą otwartą, rzetelną i uczciwą. Nie boję się ciężkiej pracy, dążę do określonych celów, zawsze szukam rozwiązań nawet tam, gdzie wydaje się, że ich nie ma. Moje życiowe i długoletnie doświadczenia zawodowe wykorzystam w pracy w Radzie Miasta Zielonka. Tak jak dotychczas, w miarę moich możliwości jako radna będę pomagała w rozwiązywaniu małych i dużych problemów dotykających naszych mieszkańców. Najważniejszy jest drugi człowiek. Z tą dewizą, która przyświeca mi w działalności charytatywnej podejmowanej w Fundacji, w przypadku Państwa poparcia, będę radną oddaną sprawom mieszkańców osiedla Poligon i całego Miasta.

Prywatnie jestem mężatką, matką dwójki dorosłych już dzieci oraz szczęśliwą babcią. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze po zielonkowskich lasach i pielęgnować kwiaty zdobiące mój balkon.

Moje dążenia wyborcze w kadencji 2018-2023 dla okręgu nr 1:
FACEBOOK