Renata OCHOCIŃSKA
kandydatka na radną okręgu nr 2

Okręg wyborczy nr 2 to ulice: Wojska Polskiego od 42 do 79, Wrzosowa od 25 do 92 (numery parzyste i nieparzyste), Paderewskiego od 51 do 120 (parzyste i nieparzyste), Wilsona od 44 do końca (parzyste i nieparzyste), Waryńskiego 30 do końca (parzyste i nieparzyste), Legionów od 46 do końca (parzyste i nieparzyste), Osada Mokry Ług, Osada Gajówka

Całe ulice: Akacjowa, Brzozy-Brzeziny, Kasztanowa, Leszczynowa, Klonowa, Bankowa, Rolna, Kresowa, Sosnowa,


Od ponad 40 lat jestem Państwa sąsiadką, nieprzerwanie mieszkając w Zielonce Bankowej. Jestem matką 4 dzieci, okres ich wychowywania nauczył mnie samozaparcia, konsekwentnej pracy i wiary, że dla osób mocno zaangażowanych niewiele jest spraw niemożliwych do zrealizowania.

Od ćwierć wieku pracuję w prywatnej firmie produkującej materiały i okładziny hamulcowe dla kolei, komunikacji miejskiej oraz przemysłu. Interesują mnie innowacje technologiczne związane z kolejnictwem. Zawodowo zajmuję się przetargami, sprzedażą, realizacją zamówień oraz szeroko pojętymi działaniami administracyjnymi. Posiadam wykształcenie w zakresie handlu i rachunkowości, co niezaprzeczalnie pomaga mi w sprawowaniu funkcji radnej.

Jestem optymistycznie nastawioną do życia osobą, pełną zapału do działania, mocno zaangażowaną w to co robię. Wierzę w ludzi oraz w to, że rozmawiając można rozwiązać wiele problemów, dlatego kładę mocny nacisk na konsultacje. Wytrwale realizuję określone cele. Przez wiele lat aktywnie działałam w ZHP i jako harcerka nauczyłam się odpowiedzialności i wrażliwości na ludzkie problemy.

Dzięki Państwa zaufaniu w kadencji 2014-2018 jako radna grupy MIESZKAŃCY, aktywnie interweniowałam we wszystkich zgłoszonych przez mieszkańców problemach. Dążyłam do rozwiązania problemu braku oświetlenia ulicy Rolnej i Sosnowej. Walczyłam o wykonanie remontów ulic i chodników, utwardzenie ulic: Legionów, Wilsona, Wrzosowej, Bankowej, Rolnej, Wojska Polskiego, Budniczej i Kresowej. wykonanie zatok postojowych przy stacji PKP Zielonka Bankowa, obsadzenie ekranów dźwiękochłonnych roślinnością, poprawę bezpieczeństwa na ulicach miasta oraz w wielu innych zgłaszanych mi sprawach.

Moją pracę możecie Państwo zweryfikować, wchodząc na naszą stronę, gdzie dokumentowałam na bieżąco swoje działania. Zakładkę znajdziecie Państwo pod adresem: http://mieszkancy.org.pl/renata-ochocinska

Jeżeli zaufają mi Państwo ponownie, w kolejnej kadencji będę dążyła do powstania dwóch projektowanych obecnie ulic: Bankowej oraz Brzozy-Brzeziny. Chcę, żeby została wyremontowana ul. Paderewskiego, z wykonaniem kanalizacji deszczowej, oraz żeby wzdłuż tej centralnej ulicy Zielonki Bankowej został wybudowany chodnik dla pieszych od ul. Bankowej do jej końca. Wspólnie z kandydatkami na radne z naszego komitetu MIESZKAŃCY z Zielonki Bankowej, Anną Abramczyk i Ewą Kosińską, będziemy dążyły do utworzenia na terenie byłej bocznicy kolejowej estetycznej strefy rekreacyjnej dla wszystkich mieszkańców naszej części Zielonki.

Wierzę, że nasza przyszłość jest w młodych, dlatego chcę, aby realizowane były wszystkie zadania, które spowodują, że w naszym mieście będzie im się żyło wygodnie i dobrze.

Moje dążenia wyborcze w kadencji 2018-2023 dla okręgu nr 2:

FACEBOOK