Anna ABRAMCZYK
kandydatka na radną okręgu nr 3

Okręg wyborczy nr 3 to ulice: Wojska Polskiego od 22 do 40, Wrzosowa od 2 do 33 (parzyste i nieparzyste), Paderewskiego od 32 do 45 (parzyste i nieparzyste), Wilsona od 21 do 42 (parzyste i nieparzyste), Waryńskiego od 17 i 26 do 57A (parzyste i nieparzyste), Legionów od 14 do 43 i 44 (parzyste i nieparzyste)
Całe ulice: Armii Krajowej, Brzozowa, 11 listopada, Osiedle Wituś: Tenisowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Malinowa, Poziomkowa, Olimpijska, Maratończyków, Piłkarska, Sprinterska

Od ponad 27 lat mieszkam w Zielonce Bankowej. Jako młoda, aktywna i zaangażowana matka 4 dzieci, brałam czynny udział w pracach rad rodziców Szkoły Podstawowej nr 3, Miejskiego Gimnazjum i szkół średnich. Moje życiowe doświadczenia i społeczna praca dostarczają mi codziennie wiedzy na temat problemów, trosk oraz potrzeb młodzieży i dzieci.

Zawodowo związana jestem z Miejskim Ośrodkiem Zdrowia w Zielonce. Dzięki pracy każdego dnia spotykam mieszkańców Zielonki w różnym wieku – od tych najmłodszych po najstarszych. W czasie wielu prowadzonych rozmów i dyskusji poznaję ich bolączki związane z życiem w naszym mieście.

Jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą, pełną zapału, komunikatywną i wrażliwą na potrzeby drugiego człowieka. Nie boję się ciężkiej pracy. Swoje doświadczenie wykorzystam rzetelnie jako radna wsłuchująca się w głos mieszkańców i otwarta na ich potrzeby.

Jeżeli obdarzycie mnie Państwo zaufaniem, będę dążyła do zwiększenia dbałości o Zielonkę Bankową. Ta część naszego miasta jest pomijana w realizacji niezbędnych inwestycji. Chcę, żeby znana nam wszystkim bocznica kolejowa została przekształcona w atrakcyjny teren rekreacyjny z tężnią i stała się miejscem spotkań, wypoczynku i relaksu mieszkańców, a zaniedbane przez lata ulice tej części Zielonki odzyskały pożądany przez nas wszystkich wygląd.

Startując do rady, stawiam mocny nacisk na potrzeby młodzieży, bezpieczeństwo i zrównoważone inwestowanie w całym mieście. Kandyduję na radną, gdyż wiem, że ciężką pracą i moim zaangażowaniem mogę wnieść do pracy całej rady świeże pomysły i nową, tak bardzo potrzebną Zielonce energię.

Moje dążenia wyborcze w kadencji 2018 - 2023 dla okręgu nr 3:

FACEBOOK