Łukasz JAGLIŃSKI
kandydat na radnego okręgu nr 7

Okręg wyborczy nr 7 to ulice: Kolejowa od 5 do 65 (tylko numery nieparzyste), Kołłątaja od 1 i 2 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Sienkiewicza od 1 i 2 do 12A i 25 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Kilińskiego od 2 i 3 do 26 i 33 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Skorupki od 1 i 2 do 23 i 28 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Mickiewicza od 1 i 2 (parzyste i nieparzyste) do skrzyżowania z ul. Kolejową, Słowackiego do skrzyżowania z ul. Łukasińskiego

Całe ulice: Łukasińskiego, Długosza, Poniatowskiego, Literacka, Niecała, Bajkowskiego, Kosynierów, Fredry, Kraszewskiego

Od trzech pokoleń moja rodzina związana jest z Zielonką, mieszka tu od 50 lat. Pracuję w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w jednej z dzielnic Warszawy. Z uwagi na pracę, bardzo dobrze znane mi są zagadnienia gospodarki komunalnej, szczególnie w zakresie najmu lokali komunalnych i socjalnych  oraz dzierżawy gruntów.

Jestem aktywny również poza pracą zawodową. Od wielu lat działam jako druh w Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonce. Praca strażaka sprawia mi ogromną satysfakcję. Byłem ponadto członkiem rady rodziców w Miejskim Przedszkolu nr 4.

W radzie miasta chcę zająć się poprawą bezpieczeństwa mieszkańców oraz infrastruktury drogowej. Jako ojciec trójki dzieci, będę wychodził naprzeciw potrzebom rodzin z dziećmi, nie zapominając o potrzebach ich rodziców i dziadków. Wiem, jak ważne jest tworzenie miejsc rekreacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które, oprócz relaksu, stworzą możliwość integracji społecznej, dlatego będę zabiegał o zwiększenie ich liczby. Chcę również, by miasto zadbało o wsparcie dla naszych przedsiębiorców.

Jeśli zaufacie mi Państwo i oddacie na mnie swój głos, obiecuję należycie pełnić funkcję przedstawiciela naszego okręgu oraz starannie i solidnie wykonywać powierzone mi obowiązki. Zależy mi na tym, by wprowadzić nową jakość do działań rady i reprezentować głos młodych, aktywnych zawodowo ludzi. Będę skutecznie poszukiwać sposobów rozwiązywa nia ich bolączek i problemów. Zapewniam, że nie zawiodę Państwa zaufania.

Moje główne cele w kadencji 2018-2023 dla okręgu nr 7:
FACEBOOK