Sebastian SŁOWIK
kandydat na radnego okręgu nr 8


Okręg wyborczy nr 8 to ulice: Dziennikarska, Jerzego Bartnika „Magika”, Januszewicza, Korczaka, Leona Szymańskiego „Kuli”, Mostowa, Osada Rybakówka, Orwida, Ossowska, Południowa, Poniatowskiego od nr 45 do nr 105 nieparzyste i od nr 38 do nr 62 parzyste, Północna, Rencistów, Słoneczna, Słowackiego od nr 1 do nr 3 nieparzyste i od nr 4 do końca parzyste, Turowska, Wąska, Woronieckiego, Wschodnia, Zielone Łąki.


Jestem mieszkańcem Zielonki od 13 lat. Zamieszkałem tutaj ze swoją rodziną, ponieważ zachwyciło nas miasto i jego naturalne otoczenie. Prowadzę w naszym mieście działalność gospodarczą. Jestem członkiem zarządu koła wędkarskiego nr 23 w Zielonce.

Jako lokalny przedsiębiorca na co dzień mam kontakt z mieszkańcami Zielonki, znam ich problemy i potrzeby. Jestem osobą ambitną, kontaktową i energiczną. Wyróżnia mnie zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu. Wiem, że niewiele jest spraw niemożliwych do realizacji – wystarczą tylko chęci.

Zdecydowałem się na start w wyborach samorządowych, ponieważ chcę, żeby mój okręg miał silnego reprezentanta w Radzie Miasta, któremu nie jest obojętny los osób mieszkających na jego terenie. Jednym z problemów będących uciążliwością mieszkańców mojego okręgu jest brak infrastruktury drogowej, miejsc rekreacji, placów zabaw oraz częste i uciążliwe wizyty dzików.

Zielonka i teren mojego okręgu są mi dobrze znane, jak również znany mi jest obszar Glinianek - wizytówka Zielonki. Jako wędkarz i Społeczny Strażnik Rybacki jestem tam częstym bywalcem. Zależy mi na zbudowaniu na tym terenie infrastruktury, która będzie służyła mieszkańcom, ale też pozwoli na zachowanie naturalnego piękna tego obszaru.

Pełniąc funkcję radnego, będę zabiegał o modernizację i budowę infrastruktury drogowej w moim okręgu. Będę kładł duży nacisk na rozwój Glinianek w zakresie infrastruktury rekreacyjno-sportowej. Chcę również, aby Zielonka zmieniła swój kierunek rozwoju z miasta-sypialni na przyjazne mieszkańcom miasto ogród.

Poradzę sobie z zadaniami stawianymi przed radnym, dlatego zapraszam Państwa do głosowania na moją kandydaturę. Wiem, że siła rozwoju tkwi w otwartości i umiejętności poszukiwania rozwiązań. Jeżeli obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem i oddacie na mnie głos, będziecie mieć gwarancję, że tym będzie charakteryzowała się moja działalność radnego.

Moje główne cele w kadencji 2018-2023 dla okręgu nr 8:
FACEBOOK