Tomasz PIELOSZCZYK
kandydat na radnego okręgu nr 13

Okręg wyborczy nr 13 to ulice: Lipowa 6, 8, 10, Powstańców 5 do 30 (nieparzyste), Obrońców Westerplatte od 1 i 2 do rzeki Długiej, Kościuszki od 12 i 9 do 20 i 23
Całe ulice: Syreny, Nadrzeczna, Wspólna, Górna, Osiedle Baśniowa – 2 bloki, Osiedle Żabia – 3 bloki

Mam 42 lata i od 20 lat jestem mieszkańcem Zielonki. W okręgu nr 13 mieszkam od 14 lat. Od kilkunastu lat prowadzę w Zielonce lokalną firmę i jestem członkiem zarządu spółdzielni mieszkaniowej.

Moja praca zawodowa wiążę się z licznymi podróżami służbowymi po Polsce. Daje mi to możliwość obserwowania miast w różnych zakątkach Polski, tego jak się rozwijają i zmieniają. Uważam, że wnioski, które wyciągam z tych obserwacji, będą pomocne i cenne w mojej pracy radnego.

Doświadczenie zawodowe nauczyło mnie, że planując rozwój, warto wybierać innowacyjne rozwiązania. Ten kierunek chcę nadać wszystkim moim działaniom podczas pracy w radzie miasta, zależy mi na nowoczesnym obliczu Zielonki. Jestem przekonany, że wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do codziennego życia znacząco wpłynie na poprawę komfortu życia mieszkańców.

Jako przedsiębiorca wiem, że współpraca przedsiębiorców z samorządem, w szczególności tych lokalnych, przynosi korzyści dwóm stronom. Chcę, żeby potencjał, który posiadają, został wreszcie zauważony przez samorząd, a doświadczenie, którym mogą się pochwalić, przyczyniło się do rozwoju naszego miasta i społeczności.

Jestem kreatywny, a jednocześnie rzeczowy i zorganizowany. Potrafię stawiać czoła problemom i nie boję się wyzwań. Grupa MIESZKAŃCY zainspirowała mnie do kandydowania na radnego i wykorzystania tym samym mojego doświadczenia zawodowego i prywatnego w pracy na rzecz mieszkańców i miasta.

Moje główne cele w kadencji 2018-2023 dla okręgu nr 13:
FACEBOOK